dagdeel schoolnaam plaats
       
woensdag 21 september 2016 ochtend kbs Sint Theresia Barger Compascuum
donderdag 22 september 2016 ochtend Stidalschool Dalerveen
donderdag 22 september 2016 aansluitend Twiespan Emmen
donderdag 22 september 2016 middag cbs de Braakhekke Emmer-Compascuum
vrijdag 23 september 2016 ochtend CBS De Opdracht Ureterp
vrijdag 23 september 2016 aansluitend obs de skâns Frieschepalen
vrijdag 23 september 2016 aansluitend pcbo Rehoboth Frieschepalen
       
maandag 26 september 2016 ochtend o.b.s. Heidepolle Wolvega
maandag 26 september 2016 aansluitend obs De Lantscheene Oldetrijne
maandag 26 september 2016 middag OBS De Aventurijn Munnekeburen
dinsdag 27 september 2016 ochtend C.B.S. Eben Haezer Oosterzee
dinsdag 27 september 2016 aansluitend Sint Ludgerusschool Balk
dinsdag 27 september 2016 middag Uniaskoalle Wirdum
woensdag 28 september 2016 ochtend Koningin Wilhelminaschool Leeuwarden
donderdag 29 september 2016 ochtend cbs de Slotschool St. Annaparochie
donderdag 29 september 2016 aansluitend CBS Wynroas Walterswald
       
donderdag 6 oktober 2016 ochtend obs Epemaskoalle Ysbrechtum
donderdag 6 oktober 2016 aansluitend CBS Prins Johan Friso Harlingen
donderdag 6 oktober 2016 middag CBS de Earnewjuk Easterlittens
vrijdag 7 oktober 2016 ochtend BS Noorderbreedte Delfzijl
vrijdag 7 oktober 2016 middag BS Farmsumerborg Farmsum
       
maandag 10 oktober 2016 ochtend Albertine Agnesschool Oranjewoud
maandag 10 oktober 2016 aansluitend OBS Tuindorpschool Wolvega
dinsdag 11 oktober 2016 ochtend cbs de Frissel Veenwouden
dinsdag 11 oktober 2016 middag CBS De Wegwijzer Kollumerpomp
woensdag 12 oktober 2016 ochtend OBS De Riemsloot Appelscha
woensdag 12 oktober 2016 aansluitend CBS De VeenSter Veenhuizen
donderdag 13 oktober 2016 ochtend G.B.S De Springplank Leek
donderdag 13 oktober 2016 aansluitend Het Veenpluis Zevenhuizen
       
maandag 24 oktober 2016 ochtend o.b.s. De Poolster Nieuw Buinen
maandag 24 oktober 2016 middag Oostermoer Gieterveen
dinsdag 25 oktober 2016 ochtend St.Antonius Sappemeer
dinsdag 25 oktober 2016 middag Obs Noorderbreedte Veendam
woensdag 26 oktober 2016 ochtend obs Drieborg Drieborg
woensdag 26 oktober 2016 aansluitend obs De Vlonder Wedde
donderdag 27 oktober 2016 ochtend SWS De Gavelander Oostwold
donderdag 27 oktober 2016 aansluitend CBS De Windroos Zuidhorn
vrijdag 28 oktober 2016 ochtend OBS Prof Casimir Kollum
vrijdag 28 oktober 2016 middag Ichthusschool Zoutkamp Zoutkamp