datum - dagdeel - schoolnaam - plaats

maandag 3 september 2012 ochtend OBS F.T. venema Westerlee

maandag 3 september 2012 middag obs Weaterschool Bellingwolde

dinsdag 4 september 2012 ochtend obs De Tweemaster Hoogezand

dinsdag 4 september 2012 middag SBO de Zwaaikom Hoogezand

woensdag 5 september 2012 ochtend cbs maranatha winschoten

donderdag 6 september 2012 ochtend KBS Vredeveld Assen

donderdag 6 september 2012 aansluitendChr. SSBO 'De Boei' Assen

vrijdag 7 september 2012 ochtend ODS De Peppel Gasseltersnijveenschemond

vrijdag 7 september 2012 middag OBS J. Emmens Gasselternijveen

maandag 10 september 2012 ochtend het Anker Emmen

maandag 10 september 2012 middag obs De Linderakkers Valthe

dinsdag 11 september 2012 ochtend van Maasdijkschool Heerenveen

dinsdag 11 september 2012 middag OBS 't Holtpad Nijeholtpade

woensdag 12 september 2012 ochtend obs Eestroom Leeuwarden

donderdag 13 september 2012 ochtend Wiardaskoalle Goutum

donderdag 13 september 2012 middag De Finne Rottevalle

vrijdag 14 september 2012 ochtend Wethouder A heidaschool Munnekeburen

vrijdag 14 september 2012 middag tweespan lemmer

maandag 17 september 2012 ochtend Obs 't Holdersnest Harkema

maandag 17 september 2012 middag CBS de Tarissing Oudwoude

dinsdag 18 september 2012 ochtend 't Spectrum Peize

dinsdag 18 september 2012 middag CBS De Hoeksteen Roden

woensdag 19 september 2012 ochtend OBS De Vlinderhof Veenhuizen

donderdag 20 september 2012 hele dag cbs De Borgstee Grijpskerk

vrijdag 21 september 2012 ochtend De Zaaier Delfzijl

vrijdag 21 september 2012 middag Obs De Woldrakkers Woldendorp

maandag 24 september 2012 ochtend De Schutsluis Oldenzijl

maandag 24 september 2012 aansluitendRKB De Schelp Uithuizen

dinsdag 25 september 2012 ochtend H. de Cockschool Ulrum Ulrum

dinsdag 25 september 2012 middag cbs de Meerpaal Delfzijl

woensdag 26 september 2012 ochtend de Gavelander Ooswold

donderdag 27 september 2012 ochtend O.b.s. Brinkschool haren

donderdag 27 september 2012 middag Daltonschool Eelde Eelde

vrijdag 28 september 2012 hele dag Oosterhoogebrugschool Groningen

maandag 1 oktober 2012 hele dag Brederoschool Groningen

dinsdag 2 oktober 2012 ochtend cbs de Windroos Zuidhorn

dinsdag 2 oktober 2012 middag Maranathaschool Kornhorn

woensdag 3 oktober 2012 ochtend CBS Roemte Loppersum

donderdag 4 oktober 2012 ochtend de Triangel Appingedam

donderdag 4 oktober 2012 middag OBS De Bongerd Stedum

vrijdag 5 oktober 2012 ochtend de Flambou Oosterbierum

vrijdag 5 oktober 2012 middag De Opbouw Bolsward

maandag 8 oktober 2012 ochtend dr Theun de vriesskoalle Veenwouden

maandag 8 oktober 2012 middag CBS It Lemieren Tytsjerk

dinsdag 9 oktober 2012 ochtend CBS de Bernebrage Surhuisterveen

woensdag 10 oktober 2012 ochtend obs De Poolster Nieuw Buinen

donderdag 11 oktober 2012 ochtend cbs de Zaaier Vlagtwedde

donderdag 11 oktober 2012 middag Obs Willem Lodewijck Bourtange

vrijdag 12 oktober 2012 ochtend GBS De Rank Haulerwijk

maandag 15 oktober 2012 ochtend Eben-Haezerschool Hollandscheveld

maandag 15 oktober 2012 middag Toermalijn Meppel

dinsdag 16 oktober 2012 hele dag Burg. W.A. Storkschool Dwingeloo

woensdag 17 oktober 2012 ochtend De Mienskip Buitenpost

donderdag 18 oktober 2012 ochtend CBS Mooitaki Bitgummole

donderdag 18 oktober 2012 middag CBS 'de Sprankel' Stiens

vrijdag 19 oktober 2012 hele dag t' Sterrenpad Nuis